همکاران

اساتید:

بهترین آموزگاران کسانی هستند که پیوسته از دانشجویان/مخاطبان خود می­آموزند. بهترین محصلین نیز کسانی هستند که با همرسانی مداوم دانش خود با دیگران آن را درونی می­سازند. و برای همرسانی این دانش، هیچ راهی بهتر از به‌کارگیری ابزارها و فناوری آموزشی آنلاین در راستای وسیع­تر کردن طیف مخاطبان و گستراندن هرچه بیشتر پیام خود به سراسر جهان وجود ندارد. پس شما چه جزو آموزگارانی با تجربه باشید که می­خواهند پیام خود را به تعداد بیشتری از مخاطبان منتقل کنند، یا کارشناسی در حوزه تخصصی خود باشید که اشتیاق وافری به همرسانی دانش خود دارد، ما می‌توانیم به شما کمک کنیم که تبدیل به یک نوآفرین آموزشی شوید، یا این که صرفاً دامنه تاثیرگذاری خود را در سراسر دنیا گسترش دهید.

  دکتر صادق بیگدلی

  دکتر صادق بیگدلی از سال ۱۳۹۶ به مدت حدود چهار سال عضو هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی تهران بوده‌اند. پیش از این، دکتر بیگدلی به عنوان دانشیار در دانشگاه وایکاتو نیوزیلند به تدریس حقوق تجارت بین‌الملل، حقوق بین‌الملل، حقوق اداری و حقوق‌شناسی پرداخته‌اند. ایشان در حال حاضر به عنوان استاد و پژوهشگر مهمان در دانشکده [...]

  دکتر سینا اعتزازیان

    دکتر سینا اعتزازیان مدرس مدعو دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه علامه طباطبایی هستند. ایشان مدرک دکتری خود را در زمینه حقوق بین‌الملل از دانشگاه موناش استرالیا دریافت کرده‌اند. دکتر اعتزازیان دارای آثار متعددی در زمینه حقوق بین‌الملل به زبان فارسی و انگلیسی هستند.

  دکتر علی مقدم ابریشمی

  دکتر علی مقدم ابریشمی استادیار حقوق خصوصی در دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه علامه طباطبایی هستند. ایشان مدرک دکتری خود را در زمینه حقوق تطبیقی از کالج کونین مری دوستفیلد دانشگاه لندن دریافت کرده‌اند و دوره پسادکتری را در دانشگاه‌های کلمبیا و کمبریج سپری کرده‌اند. دکتر مقدم ابریشمی دارای آثار متعددی پیرامون حل‌وفصل اختلافات […]

  دکتر محمد شریف

  دکتر محمد شریف دانشیار حقوق بین‌الملل در دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه علامه طباطبایی هستند. ایشان از اعضای موسس کانون مدافعان حقوق بشر ایران بوده‌اند. دکتر شریف دارای آثار متعددی در زمینه حقوق بین‌الملل و حقوق بشر هستند.

  دکتر رضا علومی‌یزدی

  دکتر حمیدرضا علومی یزدی دانشیار رشته حقوق خصوصی در دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه علامه طباطبایی تهران هستند. ایشان مدرک دکتری خود را در رشته حقوق قراردادهای تجاری از دانشگاه اکستر دریافت کرده­‌اند. دکتر علومی در سال ۱۳۹۸ به عنوان رئیس مرکز امور حقوقی بین‌المللی انتخاب شدند.

  دکتر منصور جباری

  دکتر منصور جباری، استاد تمام دانشکده حقوق و علوم سیاسی در دانشگاه علامه طباطبایی تهران هستند. ایشان دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق بین‌الملل هوا و فضا از دانشگاه مک‌گیل و مدرک دکتری حقوق بین‌الملل محیط زیست از دانشگاه لاوال کانادا هستند. دکتر جباری از صاحب‌نظران برجسته حقوق هوا و فضا در ایران و دارای کتب […]

  خانم آیدا آقاجانی

  خانم آیدا رونقی آقاجانی دانشجوی دکتری حقوق بین‌الملل در حقوق و علوم سیاسی دانشگاه علامه طباطبایی هستند.

  دکتر هیبت الله نژندی منش

  دکتر هیبت‌الله نژندی منش استادیار حقوق بین‌الملل در دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه علامه طباطبایی هستند. ایشان مدرک دکتری حقوق بین‌الملل را از دانشگاه علامه طباطبایی را دریافت کرده‌اند. دکتر نژندی منش دارای تالیفات متعدد در زمینه حقوق بین‌الملل و حقوق بین‌الملل کیفری به زبان‌های فارسی و انگلیسی هستند.

  دکتر آرامش شهبازی

  دکتر آرامش شهبازی دانشیار دانشکده حقوق و علوم سیاسی در دانشگاه علامه طباطبایی تهران هستند. ایشان مدرک دکتری حقوق بین‌الملل خود را از دانشگاه علامه طباطبایی دریافت کرده­‌اند. دکتر شهبازی کتاب‌ها و مقالات متعددی را به زبان‌های فارسی و انگلیسی در زمینه حقوق بین‌الملل و حقوق بشر منتشر کرده‌اند.

  دکتر سیامک کریمی

  دکتر سیامک کریمی استاد مدعو پردیس فارابی دانشگاه تهران هستند. ایشان مدرک دکتری حقوق بین‌الملل خود را از دانشگاه تهران دریافت کرده‌اند. دکتر کریمی دارای تالیفاتی در زمینه حقوق بین‌الملل و حقوق بشر هستند.

  دکتر ناصر سرگران

  دکتر ناصر سرگران از اساتید حقوق بین‌الملل هستند. ایشان مدرک دکتری حقوق بین‌الملل را از دانشگاه تهران دریافت کرده‌اند. دکتر سرگران از پژوهشگران و وکلای برجسته در زمینه حقوق معلولین در ایران هستند و آثار متعددی در این زمینه دارند.

  دکتر یوسف مولایی

  دکتر یوسف مولایی استاد بازنشسته روابط بین‌الملل دانشکده حقوق و علوم سیاسی در دانشگاه تهران هستند. ایشان مدرک دکتری حقوق بین‌الملل خود را از دانشگاه كاتولیكى «لوون له نوو» بلژیك دریافت کرده‌اند. دکتر مولایی صاحب تالیفات متعددی در زمینه حقوق بین‌الملل و حقوق بشر هستند.

  دکتر امیر مقامی

  دکتر امیر مقامی استادیار حقوق بین‌الملل در دانشگاه یزد هستند. ایشان مدرک دکتری حقوق بین‌الملل را از دانشگاه تهران دریافت کرده‌اند. دکتر مقامی تالیفات متعددی در زمینه حقوق بین‌الملل و حقوق بشر دارند.

  دکتر ستار عزیزی

  دکتر ستار عزیزی دانشیار گروه حقوق بین‌الملل دانشگاه بوعلی سینا همدان هستند. ایشان مدرک دکتری حقوق بین‌الملل خود را از دانشگاه تهران دریافت کرده‌اند. دکتر عزیزی از اعضای هیئت مدیره انجمن ایرانی مطالعات سازمان ملل متحد و دارای تالیفات متعدد در زمینه حقوق بین‌الملل و حقوق بشر هستند.

  دکتر ندا کردونی

  دکتر ندا کردونی مدرس حقوق بین‌الملل در دانشگاه آزاد اسلامی شیراز هستند. ایشان مدرک دکتری خود را از دانشگاه آزادی اسلامی واحد علوم و تحقیقات دریافت کرده‌اند. دکتر کردونی دارای مقالاتی در زمینه حقوق بین‌الملل و حقوق بشر هستند.

  دکتر آناهیتا سیفی

  دکتر آناهیتا سیفی، استادیار دانشکده مطالعات زنان در دانشگاه علامه طباطبایی تهران هستند. ایشان تالیفات متعددی در زمینه حقوق بین‌الملل و حقوق بشر به زبان­های فارسی و انگلیسی دارند. دکتر سیفی همچنین سردبیر فصلنامه پژوهش‌های حقوق تطبیقی عدل و انصاف هستند.

  دکتر محمد حبیبی‌مجنده

  دکتر محمد حبیبی‌مُجنده دانشیار دپارتمان حقوق دانشگاه مفید است. ایشان دارای مدرک دکتری حقوق بین‌الملل از دانشگاه شهید بهشتی هستند. دکتر حبیبی دارای تالیفات متعدد در زمینه حقوق بین‌الملل و حقوق بشر هستند و دست به ترجمه آثار مهم حوزه‌های مختلف حقوق بین‌الملل زده‌اند.

  دکتر سیدقاسم زمانی

  دکتر قاسم زمانی استاد تمام دانشکده حقوق و علوم سیاسی در دانشگاه علامه طباطبایی تهران هستند. ایشان دارای مدرک دکتری حقوق بین‌الملل از دانشگاه آزاد اسلامی هستند. دکتر زمانی ضمن برخورداری از سوابق متعدد حقوقی، کتاب‌ها و مقالات زیادی در زمینه حقوق بین‌الملل و حقوق بشر دارند که برخی از آن‌ها به عنوان منبع درسی […]

  خانم زهره شفیعی

  خانم زهره شفیعی دانشجوی دکتری حقوق بین‌الملل در دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه علامه طباطبایی هستند. ایشان در کمیته جوانان انجمن ایرانی مطالعات سازمان ملل متحد نیز عضویت دارند.

  دکتر نسرین مصفا

  دکتر نسرین مصفا استاد روابط بین‌الملل در دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران هستند. ایشان تالیفات متعددی در زمینه روابط بین‌الملل و حقوق بین‌الملل به زبان فارسی و انگلیسی دارند. دکتر مصفا رئیس و عضو موسس انجمن ایرانی مطالعات سازمان ملل متحد هستند.

  خانم نیکی خداداد

  خانم خداداد دانشجوی دکتری حقوق بین‌الملل در حقوق و علوم سیاسی دانشگاه علامه طباطبایی هستند.

  دکتر پوریا عسکری

  دکتر پوریا عسکری استادیار حقوق بین‌الملل و حقوق بشر دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه علامه طباطبایی تهران هستند. ایشان مدرک دکتری خود را در رشته حقوق بین‌الملل عمومی از دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه علامه طباطبایی تهران در سال ۱۳۸۹ دریافت نمودند. ایشان از کارشناسان برجسته حقوق بین‌الملل و حقوق بشر هستند و […]

  دکتر محمد حسن رضوی

  دکتر حسن رضوی، وکیل دادگستری و استاد دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران در حقوق سرمایه‌گذاری بین‌المللی و حقوق تجارت بین‌الملل می‌باشد. وی فارغ التحصیل دکتری از دانشگاه نوشاتل سوئیس بوده و سپس به عنوان پژوهشگر پسادکتری در دانشکده حقوق دانشگاه مک گیل کانادا، به پژوهش و تدریس در حوزه ابعاد حقوق بشری تجارت […]

  دکتر محسن شریعتی‌نیا

  دکتر محسن شریعتی‌نیا استادیار مطالعات منطقه‌ای در دانشکده اقتصاد و علوم سیاسی دانشگاه شهید بهشتی تهران هستند. ایشان مدرک دکتری خود را در رشته روابط بین‌الملل از دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه علامه طباطبایی تهران دریافت نمودند. ایشان یکی از کارشناسان برجسته در حوزه روابط بین‌الملل به ویژه در مطالعات شرق آسیا به شمار […]

  دکتر محمد سلطانی

  دکتر سلطانی استادیار حقوق اقتصادی در دانشکده حقوق دانشگاه شهید بهشتی تهران هستند. ایشان مدرک دکتری خود را در سال ۱۳۸۸ در رشته حقوق خصوصی از دانشگاه استراسبورگ فرانسه دریافت نمودند. ایشان یکی از کارشناسان برجسته حقوق اقتصادی هستند و چندین کتاب و مقاله به فارسی، انگلیسی و فرانسوی منتشر کرده‌اند.

  دکتر غلام نبی فیضی

  دکتر فیضی استادیار حقوق تجارت در دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه علامه طباطبایی تهران هستند. ایشان مدرک دکتری خود را از دانشگاه نیس فرانسه دریافت نمودند. ایشان از کارشناسان برجسته حقوق تجارت بین‌الملل و صاحب کتاب‌ها و مقالات متعدد به زبان‌های فارسی و انگلیسی هستند.

  دکتر مجتبی قاسمی

  دکتر قاسمی استادیار حقوق و اقتصاد در دانشکده حقوق دانشگاه شهید بهشتی تهران هستند. ایشان مدرک دکتری خود را از دانشگاه سیِه‌نا در ایتالیا دریافت نمودند. ایشان یکی از کارشناسان برجسته در حوزه حقوق اقتصادی به شمار می‌آیند و کتاب‌ها و مقالات متعددی را به فارسی و انگلیسی منتشر کرده‌اند.

  دکتر محسن محبّی

  دکتر محسن محبّی، وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای تهران و مشاور حقوقی و حقوقدان برجسته ایرانی هستند. ایشان دارای سوابق حقوقی حرفه‌ای هستند که تنها برخی از آن‌ها عبارتند از: داور برجسته، عضو دیوان بین‌المللی داوری اتاق بازرگانی بین‌المللی (ICC) در پاریس، استاد دانشگاه در رشته‌های حقوق بین‌الملل و داوری، رئیس سابق دفتر […]

  موسسات

  همکار آکادمیک ما شوید:

  به نظر می‌رسد که مدل آموزشی سنتی روز به روز کهنه‌تر می‌شود. بازار آموزش جهانی آنلاین به سرعت در حال رشد است و قرار است طی سال‌های ۲۰۲۳-۲۰۱۸ شاهد نرخ رشد سالیانه ۱۰.۲۶ درصد باشیم که در نتیجه تا سال ۲۰۲۳ حجم کلّ این بازار به ۲۸۶.۶۲ میلیارد دلار می‌رسد. فناوری‌های نوظهور در حوزه تجارت دانش قادر هستند تا بهترین برنامه‌های آموزشی را در اختیاری هر فردی در هر جای جهان قرار دهند. در عین حال، بیشتر کسب‌وکارهای آموزشی آنلاین به علت هزینه‌های بالای تولید و فقدان راهبرد بازارمحور شکست می‌خورند. ما یک راهبرد پنج مرحله‌ای اثبات‌شده را به کار گرفته‌ایم تا اطمینان یابیم که دوره‌های آنلاین به شکل موثری به دست دانشجویان می‌رسد.

   دفاتر حقوقی

   همکار شوید:

   تمامی اشخاص شاغل به کسب‌وکارهای مشاوره‌ای از جمله وکلا می‌توانند با استفاده موثر از ابزارهای آموزشی به منظور ایجاد اعتبار و اعتماد در بازار بی‌رمق خود، به آسانی امکان شناسایی و جذب مخاطبان و مشتریان اولیه خود را دوچندان کنند. این امر شامل ترکیبی از دوره‌های کوتاه آنلاین، وبینارهای متوالی و پرسش و پاسخ‌های آنلاین با مشتریان بالقوه و همچنین سایر محتواهای آموزشی است. آن‌چه در این جا اهمیت کلیدی دارد، انجام تحقیقات جامع درباره این بازار و همچنین کسب تجربه عملی در توسعه راهبردی است که برای حوزه عملی/تخصصی شما کارآمد باشد. با ما همکاری کنید تا یک راهبرد بازاریابی آموزشی را توسعه دهیم و عملیاتی کنیم که به مخاطبان شما می‌افزاید و بیشترین ارزش را برای مشتریان بیشتر ایجاد می‌کند.